Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
policja, "koń pozostaje poza wszelkimi podejrzeniami".

Zabili swoje dziecko
LUBELSKIE
Policja aresztowała Martę i Andrzeja S., małżeństwo z Puchaczowa, podejrzewane o zabicie noworodka. Ciało dziecka znalazł przed tygodniem chłopak, który wybrał się na spacer do lasu. Wszystko wskazuje na to, że dziecko urodziło się żywe, a zmarło w wyniku wychłodzenia. Rodzice pozbyli się go tuż po porodzie. Małżeństwu postawiono zarzut zabójstwa w porozumieniu, za co grozi dożywocie.

Odważni złodzieje ukradli niezwykle groźnego psa
Nieustraszony, tak nazwali lubelscy policjanci nieznanego na razie złodziejaszka. Przestępca włamał się do jednego z domów w Nowinach i ukradł psa obronnego.
Funkcjonariusze nie mogli nadziwić się odwadze
policja, "koń pozostaje poza wszelkimi podejrzeniami".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zabili swoje dziecko&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;LUBELSKIE&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Policja aresztowała &lt;name type="person"&gt;Martę&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Andrzeja S.&lt;/&gt;, małżeństwo z &lt;name type="place"&gt;Puchaczowa&lt;/&gt;, podejrzewane o zabicie noworodka. Ciało dziecka znalazł przed tygodniem chłopak, który wybrał się na spacer do lasu. Wszystko wskazuje na to, że dziecko urodziło się żywe, a zmarło w wyniku wychłodzenia. Rodzice pozbyli się go tuż po porodzie. Małżeństwu postawiono zarzut zabójstwa w porozumieniu, za co grozi dożywocie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Odważni złodzieje ukradli niezwykle groźnego psa&lt;/&gt;<br>Nieustraszony, tak nazwali lubelscy policjanci nieznanego na razie złodziejaszka. Przestępca włamał się do jednego z domów w &lt;name type="place"&gt;Nowinach&lt;/&gt; i ukradł psa obronnego.<br>Funkcjonariusze nie mogli nadziwić się odwadze
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego