wołacz od imion żeńskich

Proszę o podanie poprawnej odmiany imion żeńskich takich jak: Daria, Sylwia. Spotykam się z różnymi odmianami w wołaczu: Dariu lub Dario. Która jest poprawna?
Imiona żeńskie mogą w wołaczu mieć końcówki -o lub -u, przy czym tę drugą otrzymują imiona zdrobniałe o temacie zakończonym na spółgłoskę miękką oraz l, np. Zosiu, Madziu, Jolu. Wynika stąd, że powiemy: Dario, Sylwio.
Jan Grzenia