Iworyjczyk

Szanowni Państwo,
jak nazywa się mieszkaniec bądź obywatel Wybrzeża Kości Słoniowej? Czy nazwa Iworyjczyk jest poprawna?
Cytuję (drugi raz dzisiaj) Słownik nazw geograficznych Jana Grzeni:
Wybrzeże Kości Słoniowej, państwo w Afryce; (…) francuski Côte d’Ivoire (…) jednowyrazowych nazw mieszkańców oraz przymiotnika nie używa się, lecz możliwe są: Iworyjczyk, Iworyjka, Iworyjczycy | iworyjski.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski