kisiel

Czy poprawna forma dopełniaczowa od słowa kisiel to tylko kisielu? Czy nie można też użyć formy kiślu? Słownik ortograficzny PWN podaje tylko kisielu, ale dla mnie kiślu nie brzmi nienaturalnie.
Pozdrawiam serdecznie!
MvdP
Formę kiślu można usłyszeć raczej niż przeczytać, ale w sumie spotykamy ją tak rzadko, że słuszniej chyba uważać ją za błąd niż za wariant odmiany.
Mirosław Bańko