adwokat>, advocat czy advocaat?

Proszę o informację, która forma jest właściwa w odniesieniu do napoju alkoholowego: adwokat, advocat czy może advocaat?
W handlu można spotkać różne likiery jajeczne, jedne mają nazwę Advocat, inne Advocaat, a ponieważ są to nazwy handlowe, więc zmieniać ich dowolnie nie można. Mając na myśli porcję napoju o takiej nazwie, zapiszemy ją małą literą, np. „Kupiłem dwa advocaty”. Możemy też użyć spolszczonej nazwy adwokat, która odnosi się do całej rodziny likierów robionych z jajek, cukru i jakiegoś mocnego alkoholu, np. winiaku, a nie do konkretnej marki. Polska nazwa pochodzi z języka holenderskiego, gdzie słowo advocaat znaczy po prostu 'adwokat' i przypomina o czasach, gdy napój ten uważano za przysmak adwokatów. Istnieje podobny napój o nazwie ajerkoniak, ta z kolei pochodzi z języka niemieckiego.
Mirosław Bańko, PWN