A właśnie że nie!

Czy w wykrzyknieniu „A właśnie że nie!” powinno się postawić przecinek przed że? Jaki jest status gramatyczny tego wypowiedzenia? Czy można je uznać za równoważnik zdania?
Podane wypowiedzenie zaczyna się od dwóch partykuł: pierwsza nawiązuje do wcześniejszego tekstu, druga uwydatnia składnik, który po niej następuje. Ten zespół partykuł nie jest ani zdaniem, ani równoważnikiem zdania, zatem odzielać go przecinkiem od reszy wypowiedzenia nie należy. Myślę, że nie postawiłby Pan przecinka po pierwszym słowie w pytaniu „A bo co”? Sytuacja zaś jest tu analogiczna.
Mirosław Bańko, PWN