Bohater gry komputerowej

Szanowni Państwo!
W jednej z gier komputerowych pojawił się bohater, którego nazwano Aurelion Sol. Twórcy gry w swoich tekstach odmieniają tylko drugi człon, pisząc na przykład: Zaledwie tygodnie dzielą nas od debiutanckiego występu Aurelion Sola.
Zastanawiam się, czy jest to jedyna i poprawna forma odmiany tego imienia, czy może istnieją jakieś alternatywy (np. Aureliona Sol).

Pozdrawiam!
Jeśli Aurelion jest imieniem, to nie ma powodu, by go nie odmieniać. Powiemy zatem: debiutancki występ Aureliona Sola.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski