Byłoś bardzo dobre

Dzień dobry!
Bardzo proszę o odpowiedź, czy w języku polskim występuje forma byłoś? Jak mam napisać następujące zdanie: „Dziękuję ci, jedzonko, byłoś bardzo dobre”?
Dziękuję za poświęcony mi czas.
Bardzo dobrze Pani to napisała: jeśli mówić do jedzonka, to tylko w taki sposób. Wypada mieć nadzieję, że jedzonko będzie tego samego zdania i odpowie na przykład: „Dziękuję, starałom się”.
Mirosław Bańko, PWN