Czy postawić przecinek? (2)

Szanowni Państwo,
chciałabym nawiązać do porady: „Czy postawić przecinek?” , do pkt. 4. Chodziło mi o to, czy powinnam wydzielić jakoś część: pierwszego zakładu C. Pierwszy zakład ma literę C, kolejne już inne litery. W związku z tym czy taki zapis (pierwszego zakładu C) jest właściwy?

Z poważaniem
Czytelniczka
Dla pełnej jasności zapewne lepsze od myślnika jest uzupełnienie zdania o ujednoznaczniające elementy leksykalne, por. Przejechała obok pierwszego zakładu, który był oznaczony literą C.
Adam Wolański