Dzielimy określenie

Zastanawiam się, jak najlepiej podzielić słowo określenie. Wydaje się, że WSO pozostawia tu dowolność, ale czy podział okreś-lenie nie jest ze względów morfologicznych lepszy niż okre-ślenie?
WSO PWN jest tu niekonsekwentny, gdyż nie sugeruje podziału po -kreś- w słowie określenie, choć sugeruje go w słowie kreślić. Kierując się budową słowa, lepiej podzielić okreś-lenie niż okre-ślenie. W zasadzie jednak oba podziały są poprawne.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski