Interpunkcja a znaczenie

Czy brak przecinka lub myślnika w takim zdaniu:
W listopadzie PKP PLK ogłosiły przetarg na budowę nowego przystanku kolejowego Kraków Sanktuarium na linii nr 94
nie sugeruje (błędnie), że chodzi o budowę kolejnego przystanku o tej samej nazwie? Moim zdaniem nazwę owego przystanku powinno się wydzielić, czy mam rację? Jeżeli tak, to czy wystarczający byłby pojedynczy myślnik umieszczony przed nazwą Kraków Sanktuarium, czy konieczne jest wówczas powtórzenie go po tej nazwie?
Przyznam, iż nie wiem, czy w Krakowie jest już przystanek kolejowy o nazwie Kraków Sanktuarium i czy przystanek na linii nr 94 będzie kolejnym przystankiem o tej samej nazwie w ogóle, czy na tejże właśnie linii. Nie wydaje mi się jednak, aby znak przecinka lub myślnika (pojedynczy bądź podwojony) zmieniał sens przywołanego w pytaniu zdania. Ze zdania wynika tylko to, że ogłoszono przetarg na nowy przystanek o nazwie Kraków Sanktuarium na linii 94.
Adam Wolański