Jaki horoskop?

Witam serdecznie!
Nurtuje mnie pytanie o tak częste spotykane horoskopy w internecie, jaka forma jest poprawna: horoskop codzienny czy horoskop dzienny?
Dziękuję z góry za odpowiedź!
Jeśli dobrze rozumiem, to horoskop dzienny publikuje się na dany dzień, codziennie inny. W zasadzie jednak nie ma przeszkód, aby horoskop taki publikować tylko raz na tydzień, powiedzmy w niedzielę – dla tych, którzy do internetu zaglądają tylko w niedziele. Możemy powiedzieć więc, że horoskop dzienny jest z założenia codzienny, choć taki być nie musi.
W drugą stronę implikacja też nie jest konieczna: można publikować codziennie nowy horoskop na najbliższy tydzień, będzie to zatem horoskop codzienny, ale nie dzienny, tylko tygodniowy.
Krótko mówiąc: wymienione słowa mają różne znaczenie, choć w praktyce horoskop dzienny może się okazać codziennym i vice versa.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski