Kiedy stawiać znak zapytania?

Szanowni Państwo,
czy w poniższej liście wyliczeniowej poszczególne składniki powinny być zamknięte znakiem zapytania? Z jednej strony mamy formułę pytania zależnego, ale z drugiej wyliczenia następują po dwukropku, stąd mam wątpliwości.
Przyszli i pytali m.in. o to:
— czym się zajmuję,
— kto tutaj mieszka,
— ile mam lat,
— jakie mam plany.

Z pozdrowieniami
Czytelnik
Przy wyliczeniach poprzedzonych dwukropkiem zdania podrzędne stają się klasycznymi zdaniami pytającymi i dlatego stawia się po nich (po każdym) znak zapytania, czyli:

Przyszli i pytali m.in. o to:
— czym się zajmuję?
— kto tutaj mieszka?
— ile mam lat?
— jakie mam plany?

Niekiedy po pytajnikach (z wyjątkiem zdania ostatniego) niektórzy dają jeszcze średnik i piszą:
Przyszli i pytali m.in. o to:
— czym się zajmuję?;
— kto tutaj mieszka?;
— ile mam lat?;
— jakie mam plany?

Można to uznać za dopuszczalne.
Maciej Malinowski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie