Nazwy portali internetowych

Szanowni Państwo,
zastanawiam się, czy nazwy portali internetowych w ich pełnym brzmieniu należy odmieniać. Czytałem to na Onet.pl czy na Onecie.pl? Zadanie można znaleźć na Matematyce.pl czy na Matematyka.pl?

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Kwestia ta nie jest skodyfikowana, można jednak już mówić o pewnych tendencjach. Otóż nazwy portali zakończone elementem wskazującym na kraj pochodzenia (np. pl) raczej nie są odmieniane, natomiast odmieniamy te same nazwy pozbawione cząstki pl. A zatem:
Czytałem to na Onet.pl,
ale
Czytałem to na Onecie / w Onecie.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski