Odmiana nazwy hotelu i nazwy miejscowości

„Przyjęcie weselne odbędzie się w Gościniec Szumny w Jaworze Nałęże”
. Moje pytanie brzmi czy te zdanie jest prawidłowo napisane? Dostałem właśnie zaproszenia z drukarni.
Dziękuję.
Tekst: „Przyjęcie weselne odbędzie się w Gościniec Szumny w Jaworze Nałęże” sprawia wrażenie, jakby był pisany przez osobę, która nie ma elementarnych umiejętności językowych. Występujące w nich nazwy powinny być odmienione, a zatem jedyna poprawna wersja zdania to: „Przyjęcie weselne odbędzie się w Gościńcu Szumnym w Jaworzu Nałężu”.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski