Ortografia: wi-fi

Szanowni Państwo,
chciałabym się dowiedzieć czy zapis sieć Wi-Fi oraz sieć WiFi można traktować zamiennie? W Internecie można spotkać oba zapisy odnoszące się do sieci bezprzewodowej nawet na stronach dużych firm jak Orange. Czy napisanie sieć WiFi jest błędem?

Nazwę sieci powinniśmy zapisywać tylko z łącznikiem: wi-fi (lub, co jest mniej zalecane, od wielkich liter: Wi-Fi). Zapis bez łącznika (ze spacją: wi fi lub bez: wifi / WiFi) jest błędny.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski