Pisownia nazw okręgów administracyjnych

Przy drogach są tablice informacyjne w postaci np.:

Województwo
Mazowieckie
Powiat
Przasnyski
Gmina
Chorzele
(pisownia oryginalna).
Czy nie jest to błąd nie powinno być z małej litery: mazowieckie i przasnyski?
Nazwy okręgów administracyjnych – w tym województw, powiatów i gmin – piszemy małymi literami, np. województwo mazowieckie, powiat przemyski. Napisy na tablicach informacyjnych należy traktować jako równoważniki zdania, a zatem dopuszczalna jest pisownia pierwszego wyrazu nazwy od wielkiej litery. Inną pisownię należy uznać za błędną.
Adam Wolański