Pisownia nazw wyodrębnionych części składowych instytucji

Proszę o interpretację zdania: POLSKIE TOWARZYSTWO KARTOGRAFICZNE ODDZIAŁ W OLSZTYNIE.

Chodzi o słowo ODDZIAŁ – mała czy duża litera?

Pozdrawiam

Nazwy wyodrębnionych części składowych instytucji, organizacji, urzędów, stowarzyszeń, partii, szkół itp. (typu: dział, wydział, oddział) należy traktować jak nazwy własne (indywidualne) i zapisywać od wielkich liter, np. PKO Bank Polski, Oddział 2. w Bydgoszczy; Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Departament I. Oczywiście, jeśli w środku takiej nazwy wystąpi przyimek lub spójnik, piszemy go małą literą, np. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Biuro Nadzoru nad Orzecznictwem Karno-Administracyjnym. Małą literą piszemy także wchodzące w skład nazw wyrazy i wyrażenia typu: do spraw, na rzecz, przeciwko, przeciw, np. Instytut Pamięci Narodowej. Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

Adam Wolański