Podpis w liście anonimowym

Jak się podpisać (np. w e-mailu), gdy chcemy pozostać anonimowi?
Etykieta nie przewiduje takich sytuacji, w których nadawca listu tradycyjnego czy elektronicznego nie ujawnia swojego nazwiska czy innych danych go identyfikujących. Taki list, nazywany tradycyjnie anonimem, przez odbiorcę nie jest na ogół czytany, a przynajmniej odbiorca nie ma takiego obowiązku.
prof. dr hab. Małgorzata Marcjanik, Uniwersytet Warszawski