Przecinki między okolicznikami

Szanowni Państwo,
jak powinna wyglądać interpunkcja przed przyimkami w takich jak poniższe i podobnych, dość rozbudowanych zdaniach, np.
Płatności przelewem prosimy dokonywać na indywidualny dla każdego klienta numer rachunku bankowego(,) po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu z pracownikiem biura
Spotkanie będzie możliwe w dniach 14–19 kwietnia w siedzibie organizatora(,) po wcześniejszym uzgodnieniu.

W obydwu przypadkach chodzi mi o przecinki przed po.
Czytelnik
W podanych zdaniach miejsce wskazane jako kandydatura do postawienia przecinka wypada między dwoma niejednorodnymi okolicznikami: miejsca i czasu. Zgodnie z zasadą interpunkcyjną w takim sytuacjach przecinka się nie stawia.
Agata Hącia