Rośliny nasienne – co to znaczy?

Czy temat lekcji:
Rośliny nasienne – co to znaczy?
Jest poprawnie sformułowany?
Czasownik znaczyć i pytanie Co to znaczy? odnosimy do wyrazów, wyrażeń, zwrotów itd., inaczej mówiąc: do elementów języka.
Temat: Rośliny nasienne – co to znaczy? byłby poprawnie sformułowany, gdyby lekcja dotyczyła znaczenia wyrażenia rośliny nasienne. Wówczas zresztą wyrażenie to należałoby ująć w cudzysłów.
Jeśli ma to być lekcja biologii, na której omawia się specyfikę roślin nasiennych, czyli pojęcie biologiczne i obiekt należący do świata, a nie wyrażenie językowe, to należałoby sformułować temat inaczej, np. Rośliny nasienne – czym są?
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski