Skład tekstu matematyczno-fizycznego

Szanowni Państwo,
jeśli w pracy z zakresu fizyki pisze się o kącie z zakresu 0-60 stopni, przy czym użyje się symbolu stopnia, to należałoby go zapisać zarówno po 0, jak i po 60, czy tylko po 60?
Jeszcze jedno pytanie: czy jeśli w ramach składu matematycznego piszemy np. F=const., to const. powinno zostać złożone pismem prostym czy pochyłym?
Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Jeśli w cyfrowym zapisie zakresu, który zawiera liczby jednakowo mianowane, stosujemy konstrukcję przyimkową od… do…, to miana powtarzamy po każdej z liczb, np.
od 0° do 10°,
od 30% do 50% .
W zapisie z użyciem separatora liczbowego wszelkie symbole umieszcza się jednokrotnie, np.
0–10° ,
30–50%.
Oznaczenie const (= constans ‘stała wielkość’) składa się pismem prostym, zwyczajowo bez kropki we wzorach.
Adam Wolański