Składniki tytułu serialu

Chciałem się zapytać, czy gdy piszę powiedzmy tytuł jakiegoś serialu w cudzysłowie i chcę od razu zaznaczyć przy tytule w nawiasie kraj, w którym ten serial wyprodukowano, bo np. istnieje więcej niż jedna wersja państwowa, to czy to wtrącenie w nawiasie muszę umieścić razem z tytułem w cudzysłowie czy poza nim?
Który przykład będzie poprawny – „Shameless (U.S.)” czy „Shameless” (U.S.)?
Ponieważ nazwa kraju produkującego film bądź serial nie wchodzi w skład oficjalnego tytułu, umieszczamy ją poza cudzysłowem.
Adam Wolański