Wieloczłonowe nazwy herbów

Szanowni Państwo,
czy w wieloczłonowych nazwach herbów wszystkie wyrazy piszemy wielkimi literami?

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Tak, z wyjątkiem tych, które zawierają przyimki (zarówno rodzime, jak i obce), np. Lew z Tarczą (Lew III), Szreniawa bez Krzyża, Andrault de Buy, Bertrand de Domballes (polskie herby szlacheckie z indygenatu), Arquien de la Grange (polski herb szlachecki pochodzenia francuskiego).
Maciej Malinowski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie