Zakupy na www.pwn.pl czy zakupy w www.pwn.pl?

Drodzy Państwo!
Zastanawia mnie następująca kwestia: czy poprawne jest użycie sformułowania zakupy NA hm.com, zara.com etc…, czy raczej zakupy W hm.com, zara.com…?

Zdania te rozumiem jako:
zakupy w (sklepie internetowym) zara.com
zakupy na (stronie internetowej) zara.com.
Jednakże: które sformułowanie jest poprawne, gdy chcemy wyrazić się zwięźle, pomijając zwrot w nawiasie?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
Robimy zakupy w Zarze, w księgarni PWN-u itd. i wchodzimy do Zary, do księgarni PWN-u itd., ale jesteśmy na stronie internetowej i wchodzimy na stronę internetową.
Nazwy sklepów internetowych pod względem składniowym są traktowane tak jak strony www – mówimy więc: zakupy na zara.com, zakupy na www.pwn.pl.
Jak widać, polska składnia odróżnia sklepy internetowe od sklepów tradycyjnych.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski