Zapis fonetyczny

Szanowni Państwo,
bardzo proszę o zapis fonetyczny (slawistyczny alfabet fonetyczny – AS) następującego tekstu:
„Wszystko stało się jasne poprzedniego ranka. Nadchodziły oczekiwane wydarzenia. Ona cieszyła się, że już kończy się czas oczekiwania. Może nadchodzący wrzesień rozwiąże problem”.

Z wyrazami szacunku
Czytelnik

Szanowna Pani,
mam wrażenie, że chciałaby Pani, byśmy Ją wyręczyli w zaliczeniu fonetyki języka polskiego – świadczy o tym treść dwóch ostatnich Pani pytań. Niestety, nie spełniamy takich próśb, o czym wyraźnie piszemy tutaj.
Ponownie zachęcam do samodzielnej pracy!
Z poważaniem
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski