tyle że

Czy w zdaniu: „Tyle że my nie mamy takich warunków do gry jak piłkarze” po tyle stawiamy przecinek?
W zdaniu złożonym stawiamy przecinek przed całym tyle że, jeśli pełni ono funkcję spójnika, np. „Całkiem przyjemny człowiek, tyle że agent KGB” (przykład z Innego słownika języka polskiego PWN). Jeśli spójnik taki otwiera zdanie samodzielne, to w ogóle obywa się bez przecinka. Czym innym jest jednak połączenie zaimka wskazującego tyle ze spójnikiem że, np. „Zgłosiło się tylu chętnych, że zorganizowaliśmy jeszcze jeden kurs” (przykład z tego samego źródła).
Mirosław Bańko, PWN