wołacz rzeczowników o odmianie przymiotnikowej

Jak wygląda wołacz rzeczowników rodzaju żeńskiego takich jak: czysta, rzędna, dwusieczna, zaginiona, czarnoskóra? Pochodzą one chyba od przymiotników.
Czy błędem jest zwracanie się do kobiety sprzątającej sale szpitalne salowo?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
O niektórych rzeczownikach odmieniających się przymiotnikowo wiemy, że tworzą wołacz na -o, np. królowo! Można zakładać, że inne powinny zachowywać się podobnie: rzędno!, dwusieczno! Do salowej można więc zwrócić się słowami pani salowo!, ale ta forma jest niezbyt uprzejma. Lepiej poprzestać na formule proszę pani, mimo że jest ona mniej wygodna (w towarzystwie złożonym z wielu kobiet nie identyfikuje tej, do której się zwracamy).
Wyjątkowy charakter mają przymiotnikowe nazwiska kobiet, tworzące wołacz identyczny z mianownikiem, np. pani Kowalska!, nie pani Kowalsko!
Mirosław Bańko, PWN