balejaż

Piszę pracę z polskiego, mam ocenić (poprzez podane kryteria), czy słowo: balejaż (o polskiej pisowni, z polskim akcentem i odmianą) powninno zostaż zaakceptowane… Niestety tego słowa nie ma jeszcze w słownikach i nie mogę odnieść się do profesjonalnej opinii.
Proszę o odpowiedź.
Balejaż (także w obcej pisowni balayage) jest w Popularnym słowniku ortograficznym PWN. Niedługo znajdzie go Pani też w innych słownikach.
Mirosław Bańko