bodaj, bogdaj, bodajże

W Słowniku poprawnej polszczyzny pod red. W. Doroszewskiego wymienione zostały formy partykuły bodaj z końcówkami osobowymi. Pośród nich nie ma bodajm (jest tylko bodajem; za to obok bodajeś jest bodajś). Czy forma bodajm jest niepoprawna? Czy z formami bogdaj i bodajże również wiążą się końcówki osobowe?
Bardzo dziękują za odpowiedź.
Bodajm nie wydaje się wykluczone, skoro jest bodajem, bodajeś i bodajś, ale w korpusie klasyki literackiej (podkorpusie korpusu PWN) formy tej nie znalazłem. Znalazłem za bodajżeś (m.in. w Zemście Fredry) i bogdajś (w Mazepie Słowackiego). Należy przypuszczać, że także inne, podobne ciągi są poświadczone w materiale.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski