częściowo uzależnieni

Witam!
Mam pytanie odnośnie częściowego uzależnienia. Czy jest to wyrażenie poprawne?
Pozdrawiam z (częściowym) ubolewaniem, że tak często możliwość zadawania pytań jest zablokowana.
Michał
Owszem, wyrażenie to jest poprawne. Czytelnicy naszej poradni są od niej częściowo uzależnieni (zwłaszcza ci, którzy próbują zadać pytanie), również osoby udzielające odpowiedzi wykazują objawy częściowego uzależnienia. Abyśmy się całkiem nie uzależnili, informatyk skonstruował w poradni blokadę, która zamyka się na jakiś czas. Wiem, że czytelnicy jej nie lubią, ale tak jak dla higieny trzeba czasami spać, tak trzeba też czasem wstać od komputera.
Miłego klikania!
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski