cztery zdania

Szanowni Państwo,
uprzejmie proszę o rozstrzygnięcie, które z poniższych zdań są poprawne pod względem interpunkcyjnym.
1) Dodatkowe informacje można znaleźć w rozdziale 4, To i owo na stronie 13.
2) Dodatkowe informacje można znaleźć w rozdziale 4 To i owo na stronie 13.
3) Dodatkowe informacje można znaleźć w rozdziale 4 To i owo, na stronie 13.
4) Dodatkowe informacje można znaleźć w rozdziale 4, To i owo, na stronie 13.

Z poważaniem
– Marcin Łakomski
W zasadzie każda z tych wersji poza pierwszą daje się obronić. Tytuł rozdziału jest członem podrzędnym (określającym) wobec słowa rozdziale, zatem może być albo do niego dostawiony jak w wersjach 2 i 3 (por. analogicznie w powieści «Potop»), albo potraktowany jako wtrącenie, czyli człon fakultatywny, jak w wersji 4. Różnica między wersją 2 i 3 jest taka, że ta druga wyodrębnia treść zawartą w słowach na stronie 13: czy w ten sposób ją marginalizuje, czy przeciwnie – eksponuje, można się spierać (przypuszczam, że niektórzy odbiorcy powiedzieliby tak, a inni inaczej).
Pierwszą wersję uważam za nieudaną, gdyż ciąg słów występujących tu po przecinku nie tworzy całostki składniowej.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski