dwa dzieła w jednym przypisie bibliograficznym

Szanowni Państwo,
proszę o pomoc w poprawnym sformułowaniu przypisu bibliograficznego dotyczącego dwóch artykułów tego samego autora pochodzących z tego samego zbioru:
D. Hopensztand, Mowa pozornie zależna w kontekście „Czarnych skrzydeł”, Satyry Krasickiego. Próba morfologii i semantyki w: Stylistyka teoretyczna w Polsce, pod red. K. Budzyka, Warszawa 1946.

Czy powyższy zapis jest poprawny, czy też przecinek między tytułami artykułów należałoby zastąpić spójnikiem?
Z poważaniem
E.B.
Zapewne spójnik i lub oraz czyniłyby zapis czytelniejszym. Wątpliwość może natomiast budzić powołanie na dwa artykuły niejako w całości. Zazwyczaj odwołujemy się do konkretnego fragmentu tekstu i podajemy wówczas numer strony (lub zakres stron), na której ów fragment występuje. Jeśli w omawianym przykładzie miałyby się znaleźć numery stron, zapis wyglądałby zupełnie inaczej, por.
2 D. Hopensztand, Mowa pozornie zależna w kontekście „Czarnych skrzydeł” [w:] Stylistyka teoretyczna w Polsce, pod red. K. Budzyka, Warszawa 1946, s. 306; D. Hopensztand, Satyry Krasickiego. Próba morfologii i semantyki [w:] Stylistyka teoretyczna w Polsce, pod red. K. Budzyka, Warszawa 1946, s. 340–341.
Adam Wolański