dzielenie w tekście

Szanowni Państwo!
Czy podczas dzielenia między dwa wiersze nazwy tonacji, np. G-dur, trzeba powtórzyć dywiz na początku drugiego wersu? A może w ogóle nie należy przenosić takiego zapisu? Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedź.
Z wyrazami szacunku
Anna
Jeśli wyraz pisany z dywizem dzielimy w miejscu dywizu, to kreskę podziałową umieszczamy przed nim: w rezultacie oryginalny dywiz, należący do wyrazu, przechodzi do następnego wiersza. Nie wszystkie wyrazy można jednak dzielić. A. Wolański w Edycji tekstów (PWN, 2008) informuje m.in., że w wierszach liczących ponad 40 znaków nie dzieli się wyrazów po pierwszej literze, a skrótowców – niezależnie od długości wiersza – nie oddziela się od końcówki. Autor nie odnosi się do przykładów takich jak w Pani pytaniu, można jednak wnioskować przez analogię, że dzielenie nazwy G-dur uznałby co najmniej za niezalecane.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski