fangage – żywotny i nieżywotny

Szanowni Państwo,
powiemy: czyjegoś fanpage'a czy fanpage'u? Mnie fanpage wydaje się raczej nieżywotny niż męskozwierzęcy, ale kto go tam wie?
Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Dopełniacz to fanpage'a, forma fanpage'u jest używana w miejscowniku (i teoretycznie w wołaczu). W bierniku możemy powiedzieć fanpage lub fanpage'a, np. mieć swój fanpage i mieć swojego fanpage'a. Drugą formę określiłbym jako potoczną.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski