interpunkcja w adresie

Witam,
czy (w stopce maila) w adresie, np.
ul. Kowalskiego 2/5 p.11

powinien być przecinek przed p.11?
Pozdrawiam
Sądzę, że przecinek powinien się tam znaleźć, co więcej – po skrócie p. powinna się znajdować spacja.
Wprawdzie nie używamy przecinka w adresach ze skrótem m., ale to dlatego, że owo m. odczytujemy jako (numer) mieszkania, czyli traktujemy jako skrót formy dopełniacza. Skrót p. rozwiniemy zaś jako pokój, nie pokoju (choć teoretycznie byłoby to możliwe, por. (numer) pokoju), stąd potrzeba poprzedzenia go przecinkiem.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski