interpunkcja w tytule

Szanowni Państwo,
mam pytanie dotyczące zasad interpunkcji w zdaniu: „Nieznane listy Witkacego czyli całujcie mnie, gdzie chcecie”. Moim zdaniem powinien się w nim pojawić przecinek przed czyli. Czy mam rację? Co z przecinkiem przed gdzie? Jest poprawny? I jeszcze jedna kwestia: jest to tytuł audycji, w związku z czym, jeżeli pisownia tytułu wygląda jak powyżej podane zdanie, to czy należy zachować taką pisownię (oczywiście bez kropki)? A może należy ją poprawić?
Z wyrazami szacunku
K.S.
Przed czyli powinien być przecinek, przed gdzie też. Zasady polskiej interpunkcji nie są na szczęście aż tak subtelne, aby postawienie przecinka uzależniać od stopnia idiomatyczności wyrażenia.
Jeśli tytuł jest wyodrębniony w tekście, jak np. na stronie tytułowej, to należy pominąć kropkę, a także cudzysłów, który w tekście ciągłym mógłby służyć wyodrębnieniu tytułu. Jeśli przecinek wypada na końcu wersu, można pominąć także przecinek, por.
Nieznane listy Witkacego
czyli
całujcie mnie, gdzie chcecie
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski