ja na początku zdania

Poniższy tekst został zamieszczony na jednym z portali internetowych. Zarzucono mi, że nie zaczyna się zdania od ja. Czy osoba zwracająca mi uwagę miała rację?
„Drodzy Obrońcy, «poszperajcie» trochę po serwisie, a znajdziecie całą historię powstania tradycji Świętego Mikołaja. Ja popieram wszelkie przejawy dobrego serca dla innych i dziwię się moim bliźnim, że bywają tak nietolerancyjni…”.
Zdanie można rozpocząć od ja, jeśli chce się położyć na nim akcent lub podkreślić, że przedstawia się własny sąd. W języku pisanym inicjalne ja jest dosyć rzadkie, w mówionym natomiast bardzo częste.
Mirosław Bańko, PWN