list do rodziców i dziecka

Mam pytanie z językowego savoir-vivre'u. Jak zaadresować list do rodziny, w której żona ma nazwisko podwójne, swoje i męża, nazywa się np. Anna Kowalska-Nowak, mąż to przykładowo Adam Nowak, a dziecko ma nazwisko matki i nazywa się np. Joanna Kowalska?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Ania
Jeśli list kierowany jest do rodziny lub znajomych – ludzi pozostających w bliskich z nadawcą stosunkach – to najlepiej zaadresować go w sposób następujący:
Państwo / Sz. Państwo
Anna i Adam Nowakowie
z Córką [lub imię córki, zdrobniałe bądź niezdrobniałe]

Jeżeli zaś piszemy list do osób, z którymi nie łączą nas bliskie więzy, a list ma charakter zbliżony do oficjalnego, wówczas należy w trzech oddzielnych wierszach napisać nazwiska żony, męża, córki – w takiej właśnie kolejności:
Państwo / Sz. Państwo
Anna Kowalska-Nowak
Adam Nowak
Julia Kowalska
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski