na razie czy narazie?

Mm pytanie, czy poprawną formą pożegnania jest zwrot razie, czy narazie. Moim zdanie pierwsza forma jest poprawna, gdyż w żadnym słowniku nie znalazłam słowa narazie, ale mój kolega twierdzi, że to jest tak zwany slang i że pisze się narazie.
Slang – czyli potoczny język jakiegoś środowiska, np. młodzieżowego – istnieje głównie w mowie, jego zapis ortograficzny powinien w zasadzie respektować reguły ortografii. Można oczywiście łamać je świadomie w celach artystycznych, ale to inna sprawa. Najważniejsze zaś w całej tej kwestii jest chyba to, że na razie nie jest środowiskowe i w efekcie nie jest slangowe, tylko po prostu potoczne. Więc jeśli wolno mi, to… na razie!
Mirosław Bańko, PWN