narracyjny i narratywny

Szanowna Poradnio,
moje pytanie dotyczy badań nad grami wideo. W zagranicznych mediach używane bywa określenie ludonarrative dissonance, odnoszące się do istniejących sprzeczności między rozgrywką a narracją. Jak powinno brzmieć prawidłowe tłumaczenie tego zjawiska – dysonans ludonarracyjny czy ludonarratywny? Ilość wyników wyszukiwarki dla zapytania wskazuje na pierwszą opcję. Na czym więc polega różnica między przymiotnikami narracyjny i narratywny, o ile taka istnieje?
Pozdrawiam!
Różnica między przymiotnikami narracyjny i narratywny jest taka, że pierwszy ma polskie obywatelstwo, a drugi jest jednodniowym (mam nadzieję) turystą.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski