nazwy dokumentów i czasopism

Jak poprawnie należy pisać: Karta nauczyciela czy Karta Nauczyciela? Dziennik ustaw czy Dziennik Ustaw?
Dziękuję.
W nazwach dokumentów tylko pierwszy wyraz piszemy wielką literą (np. Karta nauczyciela), w nazwach wydawnictw periodycznych – wszystkie, z wyjątkiem spójników i przyimków (np. Dziennik Ustaw). Zob. zasady [72] (18.15) i [73] (18.16) w Wielkim słowniku ortograficznym PWN (dostępnym także online w witrynie wydawcy).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski