nazwy rosyjskich miejscowości zakończone na -oje

Jak należy odmieniać następujące nazwy miejscowości: Pierwomajskoje, Znamienskoje i Miednoje?
Problem z odmianą nazw miejscowości rosyjskich o formie przymiotników rozwiązujemy następująco: w mianowniku pozostawiamy formę z rosyjską końcówką -oje, a w przypadkach pozostałych nazwy te odmieniamy tak jak polskie przymiotniki: Pierwomajskoje, do Pierwomajskiego, ku Pierwomajskiemu, za/w Pierwomajskim; podobnie: Znamienskoje, do Znamienskiego, ku Znamienskiemu, za/w Znamienskim; Miednoje, do Miednego, ku Miednemu, za/w Miednym.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski