ostrożnik, kichlarz, szmuklerz

Proszę o podanie znaczenia słów: ostrożnik, kichlarz, szmuklarz.
Wszystkie trzy to słowa dawne, dziś nie używane. Ostrożnik to według słownika Lindego „strzegący, ostrożnie pilnujący”, kichlarz – według tego samego źródła to „piernikarz” (co później Słownik warszawski objaśnił szerzej jako „piekarz ciast słodkich"), a szmuklerz (nie szmuklarz) to według Słownika warszawskiego „pasamonnik, ten, co wyrabia pasamony, galony, lamówki”.
Mirosław Bańko