średnio+zaawansowany

Moje zapytanie dotyczy wyrażenia średniozaawansowany. Kiedy piszemy je łącznie, a kiedy oddzielnie (np. przy określaniu poziomu znajomości języka obcego która forma jest słuszna)?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zgodnie z zasadami pisowni powinniśmy pisać rozłącznie: średnio zaawansowany. Wielki słownik ortograficzny PWN w regule [134] zaznacza jednak, że niektóre wyrażenia tego typu scaliły się, niewątpliwie wskutek częstego użycia, a wobec tego mogą być zapisywane łącznie. Czy podany przykład do nich należy? Można dowodzić, że tak, ale to sprawa dyskusyjna. Jeśli wolimy uniknąć kontrowersji, piszmy te wyrazy oddzielnie.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski