tupet i bezczelność

Witam,
bardzo proszę o rozwiązanie mojego dylematu: czy istnieje jakaś różnica między tupetem a bezczelnością?
Pozdrawiam,
Magda
Słowniki definiują tupet różnie, np. „śmiałość granicząca z bezczelnością”, „duża pewność siebie i zuchwałość granicząca z bezczelnością”. W niektórych definicjach zwraca się uwagę, że tupetem często pokrywa się brak umiejętności. Wynika stąd, że bezczelność to coś więcej niż tupet, że nie każdy tupeciarz jest od razu bezczelny.
Jest oczywiście jeszcze inny tupet – rodzaj peruki czy raczej półperuki, a także kosmyk włosów nad czołem, w okresie romantyzmu noszony przez młodzieńców, którzy chcieli być modni.
Mirosław Bańko, PWN