warunki promocji

Witam,
moje pytanie dotyczy zwrotu od… do…. w następującym kontekście: „W promocji mogą wziąć udział osoby, które od dnia xxx do dnia yyy nie posiadały konta…”. Który tok rozumowania jest poprawny:
– z promocji są wykluczone osoby, które posiadały konto osobiste w cały okresie od dnia xxx do dnia yyy?
– z promocji są wykluczone osoby, które posiadały konto osobiste w którymkolwiek z dni zawartych w przedziale od dnia xxx do dnia yyy?
Uprzejmie proszę o odpowiedź
Warunek jest niejasny, językowa wykładnia tu nie wystarczy. Proszę zapytać organizatora promocji.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski