wielkie litery a formy adresatywne

Szanowni Państwo,
moje pytanie brzmi jak następuje: czy w przypadku, w którym zwracam się do reprezentanta konkretnej placówki szkolnej lub wydawnictwa, należy użyć małej litery czy dużej? Np. „Chętnie nawiążę współpracę z Państwa szkołą/wydawnictwem” (czy też: Szkołą/Wydawnictwem?). Nie używam pełnej nazwy instytucji, jednak mam na myśli konkretną placówkę/wydawnictwo.
Pozdrawiam,
ak
Wielką literą wyróżniamy adresata, a nie jego instytucję. W nazwach instytucji wielka litera pełni jedynie funkcję indywidualizującą – zamienia nazwę pospolitą w nazwę własną. W konstrukcjach typu „Chętnie nawiążę współpracę z Państwa wydawnictwem” użycie nazwy własnej nie jest jednak potrzebne, co więcej – byłoby dziwne, por. hipotetyczny list do rektora: „Chętnie nawiążemy współpracę z Pana Uniwersytetem Warszawskim”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski