zaimki akcentowane i nieakcentowane

Witam wszystkich. Moje pytanie jest następujące. Mianowicie od pewnego czasu głowię się, czy oprócz skróconej formy zaimków (np. jemu – mu) są jeszcze jakieś zaimki o skróconej formie i jak te zaimki w skróconych formach można odmieniać przez przypadki. Jeśli tak, to bardzo proszę o podanie choć kilku. Bardzo dziękuję.
Zaimki, które nazywa Pan skróconymi, występują tylko w pozycji niekacentowanej, ich dłuższe odpowiedniki zaś w pozycji akcentowanej. W dopełniaczu i bierniku są to: mnie – mię, ciebie – cię, jego – go, siebie – się. W celowniku: mnie – mi, tobie – ci, jemu – mu, sobie – se. Forma mię jest książkowa, a se oczywiście potoczna.
Mirosław Bańko