zajebiście

Chciałbym się zapytać, czy słowo zajebiście to przekleństwo? Było już podobne pytanie i odpowiedź była twierdząca, co jest sprzeczne z tym, co widnieje w internetowym słowniku. Proszę o rozwianie moich wątpliwości.
Pozdrawiam.
Zajebiście to nie tyle przekleństwo, co wulgaryzm. Tak słowo to określaliśmy dotychczas w naszej poradni i niewiele więcej mogę teraz dodać. Na temat interesującego Pana wyrazu na naszych łamach wypowiadały się już trzy osoby i wszystkie uznały, że jest on wulgarny. Dziwi mnie trochę brak informacji o jego wulgarności w przywołanym słowniku, mogę to sobie jedynie wytłumaczyć tym, że poczucie wulgarności jest u różnych ludzi różne. Z pewnością przysłówek zajebiście nie należy do najmocniejszych słów języka polskiego, co więcej – jak pisał jeden z naszych ekspertów – postępuje proces jego dewulgaryzacji. Oznaką tego procesu może być to, że po raz pierwszy zdecydowałem się umieścić omawiane słowo w tytule porady (dotychczas było w tym miejscu wykropkowywane).
Mirosław Bańko, PWN